torhengebol 2015-01-04 19:45:21

Østeråspokalen

 Østerås-pokalen gis til utøvere mellom 11 og 15 år som har vist særlig framgang i sin idrett.

<Utseendet på tabellen vil bli rettet opp>

VINNERE AV ØSTERÅSPOKALEN          
               
ÅR ALPINT FOTBALL FRIIDRETT HOPP LANGRENN ORIENTERING SKISKYTING
2016   Anton Bergfjord     Anders Mørdre Davidsen Karen Jomaas  
2015   Merte Heimdal Berg     Henrik Solheim Ruud Åsne Holo Sara Borchgrevink
2014   Maia Hamre Ramsfjell     Kristin Austulen   Fosnæs Einar Melsom Jonas Slettemark Juel
2013   Leah Kristoffersen     Magnus Bøe Line Wegner Hodt Lisa Neraas
2012   Ole Skrefsrud     Thomas Helland Larsen Ragnhild Hjermstad Ingrid L. Tandrevold
2011 Tone Ingeborg Stensrud Nora Vidje     Vegard Joranger   Anne Sophie Tjøm,
2010   Henrik Olstad     Thomas Bucher-Johannesen Borger Melsom Didrik Maltun
2009   Inger Katrine Bjerke     Marius Borge Heir Gunvor Hov Høydal Lars Jørgen Fjellstad
2008 Marus Hammersmark Ingrid Bakke     Ingrid Gryteland Holm Julie Størmer Gunvor Hov Høydal
2007 Line Lium Gjævr6t Joachim Sogn     Ingeborg Treu Røe Johannes Hov Høydal Andreas Grimstvedt
2006 Charlotte Hansen-Tangen   Cathinka Sandsdalen     Ulrikke Wiik Anders Opsahl BredesenNicolai Halvorsen Nicolai Halvorsen
2005 Caroline Woldbæk Alexander Berntsen     Arne Moss Westgård Julie Berteig  
2004 Andreas Adde Ellen Susanne Pettersen     Audun Aarnes Breder    
2003 Ane Emilie Helsem Sissel Høisveen Kristoffersen   Erik Lyche Solheim Anniken Weber Nielsen Øyunn Sparre  
2002 Trygve Andreas Elind Mathias Ruud Hov     Jesper Østensen Kjetil Modalsli  
2001 Egil Ismar       Anders Bratli    
2000 Olav Brusletto Sigrid Lia Rusten     Ida Bjerke Gabrielsen Erik Sælen  
1999 Pernille Eide Henrik Dingsør     Kaja Eckhoff Isfrid Siljehaug  
1998 Morten  Ro Helsem Kelly Amory     Jo Huseby    
1997 Anders Trøan Cecilie Frølich Gaute Gundersen   Pål Wølner Nils Sælen  
1996 Andre Hokholt Jørgen Gjerde     Rosalind Weydahl Jo Huseby  
1995   Kristine Henriksen Frank Jernberg Larsen   Jacob Matheson Ragnhild Fanuelsen  
1994   Jørgen Gjerde     Martin Aas Anja Huseby  
1993   Erik Kodlberg Amundsen     Elisabeth Kvien Karin Sørlie  
1992   Christian Gabor Sigurd Nilsen Ribu   Lene Axelsen Erlend Fanuelsen  
1991 Morten Busch Øyvind Andre Klever     Cathrine Melcher Helge Thomas K.Hellerud  
1990   Knut Axel Gulbrandsen Cathrine Melcher   Bente og Elin Hagen Ingvild Fiskevold  
1989     Harald Lund   Tore Bjonviken Aaste Julie K. Hellerud  
1988 Esben Eriksen Esben Eriksen Beate Jelstad   Vegard Olsen Ragne Berre  
1987 Anna Fawke Christian Borch-Nielsen Åsmund Eika Jan Oscar de Besche Anne-Kathrine Norseth Ulrikke Roald  
1986 Esben Eriksen Merethe Wiel Anne Marte Bakken   Katrine Jebens Marius Fiskevold  
1985 Øystein Eriksen Øyvind Gulbrandsen Anders Randa   Kristin Hoel Even Chiodera  
1984 Mads Helland Gry Håvi Håkon Skofteland   Harald Eie-Fredriksen Henriette Platou  
1983 Ulrika Utheim Ann Kristin Ellingsen Tone Ihle   Selma Lie Tone Syrdalen  
1982 Jan Erik Paulsen Evert Alnæs Kristin Ihle Ole Christian Selbekk Kristin Friis Selma Lie  
1981 Knut Usterud Svendsen Andre Teigland Ole Fredrik Melby Jan Helge Friling Espen Rebbestad Vebjørn Berre  
1980 Erik Graff Wang Patrick Sandahl Erling Reinemo Thomas Selbekk Kari Syrdalen Pål Berglund  
1979 Morten Møller Thomas Jacobsen Per Bronx Per Øyvind Johansen Olaf Bordewick Marius Eriksen  
1978 Christian Lunder Hans Jøren Holum Finn Morten Larssen Arnstein Friling Per Olav Glendrange Ingrid Haga Kristensen  
1977 Truks Holter Tor Sveen Svein Gjønnes Stig Soløy Kjell Olav Larsen Trude Eriksen  
1976 Petter A. Sørensen Erik Mathiesen Ole Gran Stein Bakker Bente Landmark Harald Moe  
1975 Petter Elind Hans Morten Sundnes Grim Gjønnes Lars Gåsdalen Kari Hengebøl Ellen Paulsen  
1974 Eric Askildsen Jens Chr. Meinich Tor Solberg   Kjetil Poulsen Nina Bloch Hansen  
1973 Anders Elind Sverre Solem Petter Overaa Lars N. Andersen Olav Haukvik Kjetil Lobben  
1972 Jon Cappelen Morten Haugen Hans Hagen Steinar Sveen Helge Clem Ingeborg Lobben  
1971 Øydis Skille Lars Holden Maj Britt Dahl Bjørn Eckhoff Tore Vangbo Lars Hjermstad  
1970 Pål Bjerke Pål Norenberg Bjørn Gulbrandsen Knut Eckhoff Hjørdis Klonteig Jan Truls Kobberstad  
1969   John Ravlo Ellinor Lykke Enger     Terje Clem