Kontaktinformasjon og kontaktpersoner

E-post

ADM/Daglig leder/Klubbadmin tone@fossumif.no
Økonomi fossumif@okopes.no
Anlegg tor@fossumif.no
Medlemshenvendelser medlemshjelp@fossumif.no
Leie av klubbhus klubbhusleie@fossumif.no

 

Generell informasjon:

Telefon:  67 14 29 20 - hverdager mellom kl 0830-1530
Adresse: Postboks 115, 1332 Østerås
Besøksadresse: Ankervn. 245, 1359 Eiksmarka - kontortid hverdager 0830 - 1530
Bankkonto: 1203 34 09794
Organisasjonsnummer: 969 954 990
E-post: fossumif@fossumif.no
Hjemmeside: www.fossumif.no

 

Administrasjonen 

  Navn Rolle E-post

Telefon


tone%20tilpasset2.jpg

Tone Malm Meinich Hvam Daglig leder tone@fossumif.no 412 46 312
 

TorHengebol.JPG

Tor Hengebøl Sportslig og anleggsansvarlig tor@fossumif.no 928 29 676
  Lill Fredriksen Regnskap fossumif@okonomispesialisten.no 67 14 29 20

 

Hovedstyret

   Navn  Rolle  E-post  Tlf
 

NilsLie.JPG

Nils Lie Leder Hovedstyret og AU Nils.lie@2wglobal.com 951 23 564 
 

EirikTandrevold.JPG

Eirik Tandrevold Medlem Hovedstyret og AU - fokus økonomistyring eirik.tandrevold@no.ey.com 911 58 238
 

GeirMyrold.JPG

Geir Myrold Medlem Hovedstyret og AU - fokus virksomhetsutvikling geir.myrold@sbu-as.no 901 54 470
 

 
 
 
Kjell Sommerseth Medlem Hovedstyret og AU - fokus inntekter og samarbeidspartnere kjell.sommerseth@vikenfiber.no 979 76 177
  Tore Husbyn Medlem Hovedstyret og AU - fokus nye anleggsprosjekter tore.husbyn(at)andvord.no 951 71 376
 

 
 
 
Jon Kirknes Leder Allidrett og medlem Hovedstyret jon.kirknes@nih.no  907 27 683
  Morten Borgersen Leder Alpint og medlem Hovedstyret mortenborgersen@sobi.com 91 331 260
  Mette Fyrsteng Leder Fotball og medlem Hovedstyret mettefyrsteng@live.no 90 070 660
 

HaraldMeen.JPG

Harald Meen Leder Hopp og medlem Hovedstyret haraldmeen@gmail.com 950 37 840
 

MagnhildMolnvik.JPG

Magnhild Mølnvik Leder Orientering og medlem Hovedstyret magntm@online.no 982 10 949
 

RuneFlogstad.JPG

Rune Fløgstad Leder Sykkel og medlem Hovedstyret rif@selvaag.no 900 11 353
 

EllenBockSvendsen.JPG

Ellen Bock-Svendsen Leder Trim og medlem Hovedstyret ellenbocksvendsen@hotmail.com 913 69 491
  Petter Jacobsen Styreleder Skiskyting petter@jacoe.no 40 55 18 88
  Arve Borchgrevink Styreleder Langrenn arve.borchgrevink@no.gt.com 988 75 191
  Frode Martinussen Sportslig leder langrenn/skiskyting frode.martinussen@hellanor.no 901 68 934