Kontaktinformasjon og kontaktpersoner

E-post

ADM/Daglig leder/Klubbadmin tone@fossumif.no
Økonomi fossumif@okospes.no
Anlegg tor@fossumif.no
Medlemshenvendelser medlemshjelp@fossumif.no
Leie av klubbhus klubbhusleie@fossumif.no

Vipps kontoer

Hovedkassen 40000
Langrenn Skiskyting 13184
Hopp 44819
Orientering 39948
Fotball 39944
Allidrett 39956
Alpint 39953

 

Generell informasjon:

Telefon:  67 14 29 20 - hverdager mellom kl 0830-1530
Adresse: Postboks 115, 1332 Østerås
Besøksadresse: Ankervn. 245, 1359 Eiksmarka - kontortid hverdager 0830 - 1530
Bankkonto: 1203 34 09794
Organisasjonsnummer: 969 954 990
E-post: fossumif@fossumif.no
Hjemmeside: www.fossumif.no

 

Administrasjonen 

  Navn Rolle E-post

Telefon


tone%20tilpasset2.jpg

Tone Malm Meinich Hvam Daglig leder tone@fossumif.no 412 46 312
 

TorHengebol.JPG

Tor Hengebøl Sportslig og anleggsansvarlig tor@fossumif.no 928 29 676
  Lill Fredriksen Regnskap fossumif@okonomispesialisten.no 67 14 29 20

 

Hovedstyret

   Navn  Rolle  E-post  Tlf
 

Magnhild Mølnvik Leder Hovedstyret og AU magntm@online.no 982 10 949 
 

Trond Brevik Medlem Hovedstyret og AU  trbr66@gmail.com 975 43 057
 

Ingrid Due-Gundersen

Medlem Hovedstyret og AU ingrid.kallevig@mac.com 400 39 778
  Henrik Boehlke Medlem Hovedstyret og AU hb@hjort.no 901 19 020
Erik Norgren Leder Allidrett og Medlem Hovedstyret erik4791@hotmail.com 41220999
  Tore Husbyn Medlem Hovedstyret og AU - fokus anlegg tore.husbyn(at)andvord.no 951 71 376
  Jon Kirknes Medlem Hovedstyret og AU jon.kirknes@nih.no  907 27 683
Anne Cecilie Graver Bjelke Leder Fotball og medlem Hovedstyret acbjelke@gmail.com 906 02 156

HaraldMeen.JPG

Harald Meen Leder Hopp og medlem Hovedstyret haraldmeen@gmail.com 950 37 840
Morten Heir Leder Orientering og medlem Hovedstyret morten.heir@agr.com 970 11 509
 

RuneFlogstad.JPG

Rune Fløgstad Leder Sykkel og medlem Hovedstyret rif@selvaag.no 900 11 353
 

EllenBockSvendsen.JPG

Ellen Bock-Svendsen Leder Trim og medlem Hovedstyret ellenbocksvendsen@hotmail.com 913 69 491
  Arve Borchgrevink Styreleder Langrenn/Skiskyting og medlem Hovedstyret arve.bo@hotmail.no